PTVS45VS1UTR,115
- 型號描述:
72.7V Clamp 5.5A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123W
TVS DIODE 45VWM 72.7VC SOD123W
- 型號:
- PTVS45VS1UTR,115
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SOD-123W
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 185°C (TA)
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 5.5A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 45V
- Supplier Device Package
- SOD-123W
- Unidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 50V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 72.7V
- Power - Peak Pulse
- 400W