PTVS24VS1UR,115
- 型號描述:
38.9V Clamp 10.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123W
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SOD123W
- 型號:
- PTVS24VS1UR,115
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 24V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 26.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 38.9V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 10.3A
- Power - Peak Pulse
- 400W
- Power Line Protection
- No
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TA)