PTVS24VP1UP-QX
- 型號描述:
38.9V Clamp 15.4A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-128/CFP5
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SOD1285
- 型號:
- PTVS24VP1UP-QX
- 品牌:
- Nexperia USA Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
數量:
- Type
- Zener
- Unidirectional Channels
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 24V (Max)
- Voltage - Breakdown (Min)
- 26.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 38.9V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 15.4A
- Power - Peak Pulse
- 600W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TA)