PTVS18VP1UP,115
- 型號描述:
29.2V Clamp 20.5A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-128/CFP5
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SOD1285
- 型號:
- PTVS18VP1UP,115
- 品牌:
- Nexperia USA Inc.
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 18V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 20V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 29.2V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 20.5A
- Power - Peak Pulse
- 600W
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TA)