PTVS14VS1UTR,115
- 型號描述:
23.2V Clamp 17.2A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123W
TVS DIODE 14VWM 23.2VC SOD123W
- 型號:
- PTVS14VS1UTR,115
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SOD-123W
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 185°C (TA)
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 17.2A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 14V
- Supplier Device Package
- SOD-123W
- Unidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 15.6V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 23.2V
- Power - Peak Pulse
- 400W