PTVS10VS1UR,115
- 型號描述:
17V Clamp 23.5A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123W
TVS DIODE 10VWM 17VC SOD123W
- 型號:
- PTVS10VS1UR,115
- 品牌:
- Nexperia USA Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SOD-123W
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Applications
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 23.5A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 10V
- Supplier Device Package
- SOD-123W
- Unidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 11.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 17V
- Power - Peak Pulse
- 400W