首頁 > Littelfuse Inc.代理商 > L4CL1206LR050DNR
影像僅供參考,以產品規格為準
L4CL1206LR050DNR
型號描述:
50 mOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense, High Voltage Metal Foil
4T L4CL1206 0.5W 30PPM 50 MOHM 0
型號:
L4CL1206LR050DNR
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
50 mOhms
Tolerance
±0.5%
Power (Watts)
0.5W, 1/2W
Composition
Metal Foil
Features
Current Sense, High Voltage
Temperature Coefficient
±30ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package
1206
Ratings
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)