首頁 > Littelfuse代理商 > L4CL2512LR050FYR-A
影像僅供參考,以產品規格為準
L4CL2512LR050FYR-A
型號描述:
50 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, High Voltage Metal Foil
電流傳感電阻器 - SMD 4T L4CL2512 1W 30ppm 50 mOhm 1.0% Auto
型號:
L4CL2512LR050FYR-A
品牌:
Littelfuse
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
1W
Tolerance
±1%
Features
Current Sense, High Voltage
Package / Case
2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient
±30ppm/°C
Size / Dimension
0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Composition
Metal Foil
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Ratings
Number of Terminations
4
Supplier Device Package
2512
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)
Failure Rate
Resistance
50 mOhms