首頁 > Littelfuse代理商 > DCNSEV30-B
影像僅供參考,以產品規格為準
DCNSEV30-B
型號描述:
汽車繼電器 30A 900V 12V COIL
型號:
DCNSEV30-B
品牌:
Littelfuse
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
30
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Mounting Type
Chassis Mount
Coil Voltage
12VDC
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Termination Style
Stud, Wire Leads
Contact Form
SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current)
30 A
Switching Voltage
900VDC - Nom
Must Release Voltage
1.2 VDC
Must Operate Voltage
8 VDC