首頁 > Littelfuse代理商 > DCNLEV50-BSN
影像僅供參考,以產品規格為準
DCNLEV50-BSN
型號描述:
Contactor SPST-NO (DM) (1 Form X) 50 A 12VDC Coil Chassis Mount
接觸器 - 機電 50A 900V 12V COIL SM NP
型號:
DCNLEV50-BSN
品牌:
Littelfuse
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
30
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Mounting Type
Chassis Mount
Coil Voltage
12VDC
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Termination Style
Stud, Wire Leads
Contact Form
SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current)
50 A
Switching Voltage
750VDC - Nom
Must Release Voltage
1.2 VDC
Must Operate Voltage
8 VDC