首頁 > Littelfuse代理商 > DCNEV250-MA
影像僅供參考,以產品規格為準
DCNEV250-MA
型號描述:
接觸器 - 機電 250A 900V 24V COIL SPST BMAU
型號:
DCNEV250-MA
Features
Auxiliary Contacts
Coil Voltage
12 ~ 24VDC
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Contact Rating (Current)
250 A
Switching Voltage
900VDC - Nom
Must Release Voltage
6 VDC
Must Operate Voltage
9 VDC