3.0SMCJ12A
- 型號描述:
19.9V Clamp 150.8A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMCJ)
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
- 型號:
- 3.0SMCJ12A
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
數量:
- Type
- Zener
- Unidirectional Channels
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 12V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 13.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 19.9V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 150.8A
- Power - Peak Pulse
- 3000W (3kW)
- Power Line Protection
- No
- Applications
- Telecom
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -65°C ~ 150°C (TJ)