3.0SMCJ10A_R1_00001
- 型號描述:
- ESD 保護二極體 / TVS 二極體 3000W,Transient Voltage Suppressors,SMC,10V,UNI
- 型號:
- 3.0SMCJ10A_R1_00001
- 品牌:
- Panjit
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 800
數量:
- Type
- Zener
- Unidirectional Channels
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 10V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 11.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 17V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 176.4A
- Power - Peak Pulse
- 3000W (3kW)
- Power Line Protection
- No
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)