CDV30EF680FO3F
- 型號描述:
- 雲母電容器 68pF 1kV 1% tol
- 型號:
- CDV30EF680FO3F
- 品牌:
- Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 10
數量:
- Packaging
- Bulk
- Tolerance
- ±1%
- Features
- General Purpose
- Package / Case
- Radial
- Size / Dimension
- Mounting Type
- Through Hole
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lead Spacing
- Dielectric Material
- Mica
- Height - Seated (Max)
- Capacitance
- 68 pF
- Voltage - Rated
- 1 kV