CDV19FF102JO3
型號描述:
1000 pF Mica Capacitor 1 kV Radial
雲母電容器 MICA 1nF 1KV J
型號:
CDV19FF102JO3
品牌:
Knowles / Illinois Capacitor
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
50
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
1000 pF
Tolerance
±5%
Voltage - Rated
1 kV
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Lead Spacing
0.343" (8.70mm)
Size / Dimension
0.669" L x 0.252" W (17.00mm x 6.40mm)
Height - Seated (Max)
0.532" (13.50mm)