CDV30FF912FO3F
- 型號描述:
9100 pF Mica Capacitor 1 kV Radial
雲母電容器 9100pF 1kV 1% tol
- 型號:
- CDV30FF912FO3F
- 品牌:
- Knowles / Illinois Capacitor
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 4
數量:
- Capacitance
- 9100 pF
- Tolerance
- ±1%
- Voltage - Rated
- 1 kV
- Dielectric Material
- Mica
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C