CDV19FF911JO3
型號描述:
910 pF Mica Capacitor 1 kV Radial
雲母電容器 MICA
型號:
CDV19FF911JO3
品牌:
Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
50
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
910 pF
Tolerance
±5%
Voltage - Rated
1 kV
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Lead Spacing
0.343" (8.70mm)
Size / Dimension
0.669" L x 0.240" W (17.00mm x 6.10mm)
Height - Seated (Max)
0.532" (13.50mm)