CDV19FF681JO3F
型號描述:
680 pF Mica Capacitor 1 kV Radial
雲母電容器 680pF 1kV 0.05%
型號:
CDV19FF681JO3F
品牌:
Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
50
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Tolerance
±5%
Size / Dimension
0.661" L x 0.220" W (16.80mm x 5.60mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Lead Spacing
0.343" (8.70mm)
Height - Seated (Max)
0.520" (13.20mm)
Capacitance
680 pF
Voltage - Rated
1 kV