CDV16FF431JO3F
型號描述:
430 pF Mica Capacitor 1 kV Radial
雲母電容器 430pF 1kV 5%
型號:
CDV16FF431JO3F
品牌:
Knowles / Illinois Capacitor
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
50
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Tolerance
±5%
Features
RF, High Q, Low Loss
Package / Case
Radial
Size / Dimension
0.449" L x 0.161" W (11.40mm x 4.10mm)
Mounting Type
Through Hole
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Lead Spacing
0.232" (5.90mm)
Dielectric Material
Mica
Height - Seated (Max)
0.469" (11.90mm)
Capacitance
430 pF
Voltage - Rated
1 kV