CDV16FF222JO3F
型號描述:
2200 pF Mica Capacitor 1 kV Radial
雲母電容器 2200pF 1kV 5%
型號:
CDV16FF222JO3F
品牌:
Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
50
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
2200 pF
Tolerance
±5%
Voltage - Rated
1 kV
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Lead Spacing
0.232" (5.90mm)
Size / Dimension
0.469" L x 0.252" W (11.90mm x 6.40mm)
Height - Seated (Max)
0.520" (13.20mm)