首頁 > HUBER+SUHNER代理商 > PMA SF570E/11PC185/11PC185/36in
影像僅供參考,以產品規格為準
PMA SF570E/11PC185/11PC185/36in
型號描述:
RF 電纜組件 MICROWAVE TEST ASSEMBLIES, 1.85mm (male), 1.85mm (male), 50 Ohm, 70 GHz, 36in, time delay matched +/- 1ps.