首頁 > HUBER+SUHNER代理商 > PMASF570S/11PC185/21PC185/36in
影像僅供參考,以產品規格為準
PMASF570S/11PC185/21PC185/36in
型號描述:
RF 電纜組件 PMA 70 GHz SF570S 1.85 M/1.85 F 36in
型號:
PMASF570S/11PC185/21PC185/36in
品牌:
HUBER+SUHNER
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Style
1.85mm to 1.85mm
1st Connector
1.85mm Jack
1st Contact Gender
Female
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
1st Connector Mounting Feature
2nd Connector
1.85mm Plug
2nd Contact Gender
Male
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature
Length
36.00" (914.40mm)
Cable Type
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
70 GHz
Color
Blue
Features
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C