首頁 > HUBER+SUHNER代理商 > PMA SF550E/11PC24/11PC24/36in
影像僅供參考,以產品規格為準
PMA SF550E/11PC24/11PC24/36in
型號描述:
射頻測試電纜 Testcable time delay-matched 50GHz SF550E 2.4 M/2.4 M 36inch (914mm)
型號:
PMA SF550E/11PC24/11PC24/36in
品牌:
HUBER+SUHNER
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bag
Features
Color
Blue
Length
36.00" (914.40mm)
Style
2.4mm to 2.4mm
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Cable Type
3.70mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection
1st Connector
2.4mm Plug
2nd Connector
2.4mm Plug
Frequency - Max
50 GHz
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender
Male
2nd Contact Gender
Male
Cable Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms