3.0SMCJ22CAQ-13
- 型號描述:
35.5V Clamp 84.5A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMC
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMC
- 型號:
- 3.0SMCJ22CAQ-13
- 品牌:
- Diodes Incorporated
數量:
- Type
- Zener
- Bidirectional Channels
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 22V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 24.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 35.5V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 84.5A
- Power - Peak Pulse
- 3000W (3kW)
- Power Line Protection
- No
- Applications
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)