E48SC12025NRFH
- 型號描述:
Isolated Module, Digital DC DC Converter 1 Output 12V 25A 36V - 75V Input
DC DC CONVERTER 12V 300W
- 型號:
- E48SC12025NRFH
- 品牌:
- Delta Electronics
數量:
- Packaging
- Tray
- Features
- Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
- Package / Case
- 13-DIP Module, 1/8 Brick
- Size / Dimension
- 2.30" L x 0.90" W x 0.50" H (58.4mm x 22.9mm x 12.7mm)
- Mounting Type
- Through Hole
- Type
- Isolated Module, Digital
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Applications
- ITE (Commercial)
- Voltage - Input (Max)
- 75V
- Efficiency
- 95%
- Current - Output (Max)
- 25A
- Voltage - Input (Min)
- 36V
- Voltage - Output 1
- 12V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Control Features
- Enable, Active Low
- Power (Watts)
- 300 W
- Number of Outputs
- Voltage - Isolation
- 1.5 kV