首頁 > Delta Electronics代理商 > E48SC12025NRFH
影像僅供參考,以產品規格為準
E48SC12025NRFH
型號描述:
隔離式直流/直流轉換器 - 通孔式 DC/DC Converter, 1/8 Brick, 12Vout, 25A
型號:
E48SC12025NRFH
品牌:
Delta Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
63
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tray
Features
Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
Package / Case
13-DIP Module, 1/8 Brick
Size / Dimension
2.30" L x 0.90" W x 0.50" H (58.4mm x 22.9mm x 12.7mm)
Mounting Type
Through Hole
Type
Isolated Module, Digital
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Applications
ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max)
75V
Efficiency
95%
Current - Output (Max)
25A
Voltage - Input (Min)
36V
Voltage - Output 1
12V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Control Features
Enable, Active Low
Power (Watts)
300 W
Number of Outputs
1
Voltage - Isolation
1.5 kV