CDV30FF103JO3F
- 型號描述:
10000 pF Mica Capacitor 1 kV Radial
CAP MICA 10000PF 5% 1KV RADIAL
- 型號:
- CDV30FF103JO3F
- 品牌:
- Cornell Dubilier Knowles
數量:
- Packaging
- Bulk
- Tolerance
- ±5%
- Features
- General Purpose
- Package / Case
- Radial
- Size / Dimension
- 0.819" L x 0.421" W (20.80mm x 10.70mm)
- Mounting Type
- Through Hole
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lead Spacing
- 0.437" (11.10mm)
- Dielectric Material
- Mica
- Height - Seated (Max)
- 0.909" (23.10mm)
- Capacitance
- 10000 pF
- Voltage - Rated
- 1 kV