CDV19FF271JO3F
型號描述:
270 pF Mica Capacitor 1 kV Radial
型號:
CDV19FF271JO3F
品牌:
Cornell Dubilier Electronics Inc
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
100
起訂量:100 倍增量:1
Capacitance
270 pF
Tolerance
±5%
Voltage - Rated
1 kV
Dielectric Material
Mica
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Radial
Lead Spacing
0.343" (8.70mm)
Features
General Purpose
Size / Dimension
0.642" L x 0.189" W (16.30mm x 4.80mm)
Height - Seated (Max)
0.500" (12.70mm)