CDV16FF121JO3F
型號描述:
120 pF Mica Capacitor 1 kV Radial
CAP MICA 120PF 5% 1KV RADIAL
型號:
CDV16FF121JO3F
品牌:
Cornell Dubilier Knowles
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
120 pF
Tolerance
±5%
Voltage - Rated
1 kV
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Lead Spacing
0.232" (5.90mm)
Size / Dimension
0.429" L x 0.150" W (10.90mm x 3.80mm)
Height - Seated (Max)
0.461" (11.70mm)