首頁 > Bourns Inc.代理商 > SRR5228A-330M
影像僅供參考,以產品規格為準
SRR5228A-330M
型號描述:
33 μH Shielded Molded Inductor 1 A 260mOhm Max Nonstandard
IND 33UH 1.3A SHLD
型號:
SRR5228A-330M
品牌:
Bourns Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:400 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Features
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Shielded
Type
Molded
Operating Temperature
-40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR)
260mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
14MHz
Ratings
AEC-Q200
Current - Saturation (Isat)
840mA
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.126" (3.20mm)
Inductance
33 µH
Current Rating (Amps)
1 A