首頁 > Banner Engineering代理商 > PTL110S-FF100TD3-QPS150
影像僅供參考,以產品規格為準
PTL110S-FF100TD3-QPS150
型號描述:
LED 照明模組 PTL110 node; Voltage: 10-30 V dc; Environmental Rating: IP54; 100 mm Fixed Field; Touch Sensor; 3-digit 14-segment LED Display; 150 mm (6 in)