PCD200-24-SB-4R420-140
- 型號描述:
Process Meter LED - Red Characters Display Panel Mount
PROCESS METER LED PANEL MOUNT
- 型號:
- PCD200-24-SB-4R420-140
- 品牌:
- Amphenol Wilcoxon Sensing Technologies
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Process Meter
- Measuring Type
- Process
- Measuring Range
- 0 ~ 20mA, ±10VDC
- Display Type
- LED - Red Characters
- Number of Characters Per Row
- 6, 6
- Display Characters - Height
- 0.600" (15.20mm), 0.460" (11.68mm)
- Output Type
- Analog, Relay (4)
- Voltage - Supply
- 12 ~ 24VDC
- Panel Cutout Dimensions
- Rectangular - 92.00mm x 45.00mm