首頁 > Amphenol Wilcoxon代理商 > PCD100-24-B-2R420-0
影像僅供參考,以產品規格為準
PCD100-24-B-2R420-0
型號描述:
數位面板儀表 Process Control Display
型號:
PCD100-24-B-2R420-0
品牌:
Amphenol Wilcoxon
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Type
Process, Temperature Meter
Measuring Type
Process, RTD, Thermocouple
Measuring Range
0 ~ 20mA, ±10VDC, -200°C ~ 1260°C
Display Type
LED - Red Characters
Number of Characters Per Row
4
Display Characters - Height
1.200" (30.48mm)
Output Type
Analog, Relay (2)
Voltage - Supply
12 ~ 36VDC