PCD100-24-B-2R420-0
- 型號描述:
Process, Temperature Meter LED - Red Characters Display Panel Mount
PROCESS/TEMP METER LED PANEL MNT
- 型號:
- PCD100-24-B-2R420-0
- 品牌:
- Amphenol Wilcoxon Sensing Technologies
數量:
- Type
- Process, Temperature Meter
- Measuring Type
- Process, RTD, Thermocouple
- Measuring Range
- 0 ~ 20mA, ±10VDC, -200°C ~ 1260°C
- Display Type
- LED - Red Characters
- Number of Characters Per Row
- 4
- Display Characters - Height
- 1.200" (30.48mm)
- Output Type
- Analog, Relay (2)
- Voltage - Supply
- 12 ~ 36VDC