首頁 > Abracon LLC代理商 > ASPI-4030S-150M-T
影像僅供參考,以產品規格為準
ASPI-4030S-150M-T
型號描述:
15 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.11 A 190mOhm Nonstandard
FIXED IND 15UH 1.11A 190 MOHM
型號:
ASPI-4030S-150M-T
品牌:
Abracon LLC
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Type
Drum Core, Wirewound
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
190mOhm
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
16MHz
Ratings
Current - Saturation (Isat)
1.65A
Material - Core
Nickel Zinc Ferrite (NiZn)
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.118" (3.00mm)
Inductance
15 µH
Current Rating (Amps)
1.11 A