ASPI-M2512-4R7M-T
- 型號描述:
- 功率電感器 - SMD IND
- 型號:
- ASPI-M2512-4R7M-T
- 品牌:
- ABRACON
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 2000
- Type
- Material - Core
- Inductance
- 4.7 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current - Saturation (Isat)
- Shielding
- Unshielded
- DC Resistance (DCR)
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Features
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard, 2 Lead
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)