首頁 > Abracon LLC代理商 > ASFL1-125.000MHZ-EC-T
影像僅供參考,以產品規格為準
ASFL1-125.000MHZ-EC-T
型號描述:
125 MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCMOS
型號:
ASFL1-125.000MHZ-EC-T
品牌:
Abracon LLC
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Base Resonator
Crystal
Type
XO (Standard)
Frequency
125 MHz
Function
Enable/Disable
Output
HCMOS, TTL
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±50ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Current - Supply (Max)
85mA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (5x3.2)
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.051" (1.30mm)