首頁 > ABRACON代理商 > ASFL1-12.000MHZ-EK-T
影像僅供參考,以產品規格為準
ASFL1-12.000MHZ-EK-T
型號描述:
標準時鐘振盪器 Crystal Oscillator 5032 4-SMD 12MHz 30ppm -20C - 70C CMOS 3.3V
型號:
ASFL1-12.000MHZ-EK-T
品牌:
ABRACON
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type
Surface Mount
Output
HCMOS, TTL
Function
Enable/Disable
Type
XO (Standard)
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Frequency Stability
±30ppm
Voltage - Supply
3.3V
Ratings
Current - Supply (Max)
15mA
Supplier Device Package
4-SMD (5x3.2)
Height - Seated (Max)
0.051" (1.30mm)
Absolute Pull Range (APR)
Frequency
12 MHz