RC2512JK-07100RL
- 型號描述:
100 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Moisture Resistant Thick Film
- 型號:
- RC2512JK-07100RL
- 交期:
- 10-15工作天
- 原廠包裝量:
- 4000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
倍增量:1
價格:
數量:
- Resistance
- 100 Ohms
- Tolerance
- ±5%
- Power (Watts)
- 1W
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case
- 2512 (6332 Metric)
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.026" (0.65mm)