PA1206FRF470R003Z
- 型號描述:
3 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Element
RES 0.003 OHM 1% 1W 1206
- 型號:
- PA1206FRF470R003Z
- 品牌:
- YAGEO
- 點擊查看即時庫存
起訂量:4000
倍增量:1
價格:
數量:
- Resistance
- 3 mOhms
- Tolerance
- ±1%
- Power (Watts)
- 1W
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 170°C
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.026" (0.65mm)