PA1206FRE470R015L
- 型號描述:
- 電流傳感電阻器 - SMD 15 mOhms 1 Watts 1 % 100 ppm/C AEC-Q200
- 型號:
- PA1206FRE470R015L
- 品牌:
- YAGEO
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 4000
數量:
- Resistance
- 15 mOhms
- Tolerance
- ±1%
- Power (Watts)
- 1W
- Temperature Coefficient
- ±50ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 170°C
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.026" (0.65mm)