首頁 > XP Power代理商 > ECE80US12-S
影像僅供參考,以產品規格為準
ECE80US12-S
型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 12V 85 ~ 264 VAC Input
型號:
ECE80US12-S
交期:
6-10工作天
Voltage - Input
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1
12V
Voltage - Output 4
Voltage - Output 6
Current - Output 1
6.67 A
Power (Watts)
80W
Applications
ITE (Commercial)
Voltage - Isolation
3 kV
Efficiency
88%
Operating Temperature
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Features
DC Input Capable, Universal Input
Mounting Type
Chassis Mount
Size / Dimension
4.45" L x 1.87" W x 1.12" H (113.0mm x 47.5mm x 28.5mm)