ECE80US12-S
- 型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 12V 85 ~ 264 VAC Input
AC/DC CONVERTER 12V 80W
- 型號:
- ECE80US12-S
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Number of Outputs
- 1
- Voltage - Input
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Output 1
- 12V
- Voltage - Output 4
- Voltage - Output 6
- Current - Output 1
- 6.67 A
- Power (Watts)
- 80W
- Applications
- ITE (Commercial)
- Voltage - Isolation
- 3 kV
- Efficiency
- 88%
- Operating Temperature
- -40°C ~ 70°C (With Derating)
- Features
- DC Input Capable, Universal Input
- Mounting Type
- Chassis Mount
- Size / Dimension
- 4.45" L x 1.87" W x 1.12" H (113.0mm x 47.5mm x 28.5mm)