ECE60US24-S
- 型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 24V 85 ~ 264 VAC Input
- 型號:
- ECE60US24-S
- 交期:
- 10-18工作天
- 原廠包裝量:
- 6
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:6
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Enclosed
- Number of Outputs
- 1
- Voltage - Input
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Output 1
- 24V
- Voltage - Output 4
- Voltage - Output 6
- Current - Output 1
- 2.5 A
- Power (Watts)
- 60W
- Applications
- ITE (Commercial)
- Voltage - Isolation
- 3 kV
- Efficiency
- 89%
- Operating Temperature
- -40°C ~ 70°C (With Derating)
- Features
- DC Input Capable, Universal Input
- Mounting Type
- Chassis Mount
- Size / Dimension
- 4.09" L x 1.57" W x 1.12" H (104.0mm x 40.0mm x 28.5mm)