ECE20US24
- 型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 24V 830mA 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
- 型號:
- ECE20US24
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Voltage - Input
- 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
- Voltage - Output 1
- 24V
- Voltage - Output 4
- Current - Output (Max)
- 830mA
- Power (Watts)
- 20 W
- Features
- Universal Input
- Operating Temperature
- -25°C ~ 70°C (With Derating)
- Efficiency
- 82%
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- 4-DIP Module
- Size / Dimension
- 2.06" L x 1.07" W x 0.91" H (52.3mm x 27.2mm x 23.0mm)