ECE10US24
- 型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 24V 410mA 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
- 型號:
- ECE10US24
- 品牌:
- XP POWER
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Type
- Enclosed
- Number of Outputs
- Voltage - Input
- 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
- Voltage - Output 1
- 24V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Voltage - Output 4
- Current - Output (Max)
- 410mA
- Power (Watts)
- 10 W
- Applications
- ITE (Commercial)
- Features
- Universal Input
- Operating Temperature
- -25°C ~ 70°C (With Derating)
- Efficiency
- 83%
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- 4-DIP Module
- Size / Dimension
- 1.50" L x 1.00" W x 0.60" H (38.1mm x 25.4mm x 15.2mm)