0805N330J251CT
- 型號描述:
33 pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
CAP CER 33PF 250V C0G/NP0 0805
- 型號:
- 0805N330J251CT
- 品牌:
- Walsin Technology Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Capacitance
- 33 pF
- Tolerance
- ±5%
- Voltage - Rated
- 250V
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- SMPS Filtering
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.028" (0.70mm)