0805N1R8C101CT
型號描述:
1.8 pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0805
型號:
0805N1R8C101CT
品牌:
Walsin Technology Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:4000 倍增量:1
Capacitance
1.8 pF
Tolerance
±0.25pF
Voltage - Rated
100V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.028" (0.70mm)