0805B224K500CT
型號描述:
0.22 μF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
CAP CER 0.22UF 50V X7R 0805
型號:
0805B224K500CT
品牌:
Walsin Technology Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±10%
Lead Style
Features
Voltage - Rated
50V
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
General Purpose
Lead Spacing
Thickness (Max)
0.053" (1.35mm)
Failure Rate
Capacitance
0.22 µF