0805B105K160CT
型號描述:
1 μF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
CAP CER 1UF 16V X7R 0805
型號:
0805B105K160CT
品牌:
Walsin Technology Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Capacitance
1 µF
Tolerance
±10%
Voltage - Rated
16V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.053" (1.35mm)